Kontaktai


 

Direktorius
Gediminas Norkus
Negabaritinių kroviniai
Mob: +370 675 73191
Faks:+370 347 44100
E-mail:info@lineja.com

Ekspedicijos vadovas
Vytautas Gliaubicas
Pilni kroviniai Lietuvoje
Mob: +370 602 45197
Faks:+370 347 44100
E-mail:logistika@lineja.com 

UAB „LINĖJA transport“
Didžioji g. 38
Kėdainiai, LT-57257

Įm.k: 302626917
PVM mok. k.: LT100006144519
a/s: LT937300010126909011
b/k: 73000
AB Swedbank
SWIFT HABA LT22
Fax.+37034744100
Mob.+37067573191
El.p. info@lineja.com
www.lineja.com 


Administratorė
Jurgita Norkienė
Mob: +370 618 17414
Faks:+370 347 44100
E-mail:apskaita@lineja.com


Ekspedicijos vadybininkas
Domas Liubomirskas
Pilni kroviniai - Lietuva, Latvija
Mob: +370 672 66922
Faks:+370 347 44100
E-mail:domas@lineja.com

Ekspedicijos vadybininkas
Tomas Čerkunovas
Daliniai kroviniai -  Lietuva, Latvija
Mob. +370 657 15715
Faks +370 347 44100
E-mail: tomas@lineja.com

Ekspedicijos vadybininkas
Linas Patapas
Pilni kroviniai - Lietuva, Latvija
Mob. +370 601 99938
Faks +370 347 44100
E-mail: linas@lineja.com

Ekspedicijos vadybininkas
Mindaugas Gelažauskas
Pilni kroviniai  Lietuvoje
Mob. +370 646 14144
Faks +370 347 44100
E-mail: mindaugas@lineja.com

Ekspedicijos vadybininkas
Raimondas Juknevičius
Pilni, daliniai kroviniai - Lenkija, Vakarų Europa
Mob. +370 640 16616
Faks +370 347 44100
E-mail: raimondas@lineja.com
Transporto vadybininkė
Justina Adomavičiutė
Pilni, daliniai kroviniai - Latvija, Estija.
Mob. +370 655 65606
Faks +370 347 44100
E-mail: transport@lineja.com

Transporto vadybininkė
Indrė Stasiulevičiutė
Pilni, daliniai kroviniai - Rusija, Baltarusija, Ukraina
Mob. +370 657 15711
Faks +370 347 44100
E-mail: indre@lineja.com

Transporto vadybininkė
Greta Šmigelskienė
Pilni kroviniai Lietuvoje
Mob. +370 633 43347
Faks +370 347 44100
E-mail: greta@lineja.com


Transporto vadybininkas
Paulius Krasadomskas
Birių krovinių gabenimas
Mob. +370 655 75070
Faks +370 347 44100
E-mail: paulius@lineja.com

Apskaitininkė
Evelina Laurinavičienė
Mob. +370 681 69763
Faks +370 347 44100
E-mail: saskaitos@lineja.com

Buhalterija
Vida Uogintė
Tel.+370 347 55971
Mob. +370 611 52850
E-mail: finarta@gmail.com