Kontaktai

Atgal

Didžioji g. 38, Kėdainiai, LT-57257

Fax.+37034744100
Mob. +37065505536
El.p. info@lineja.com

Vilniaus filialas.
Sėlių g. 33, 2 a., LT- 08109
Mob. +370 63845433
El.p. laura@lineja.com
Įm.k: 302626917
PVM mok. k.: LT100006144519
a/s: LT937300010126909011
b/k: 73000 AB Swedbank SWIFT HABA LT22



Vadovybė

Gediminas Norkus

Direktorius 
Tel.:+370 675 73191 
 
El. p. gediminas@lineja.com

Jurgita Norkienė

Direktoriaus pavaduotoja 
Tel.:+370 618 17414 
 
El. p. jurgita@lineja.com

Vytautas Gliaubicas

Logistikos vadovas 
Tel.:+370 602 45197 
 
El. p. logistika@lineja.com

Marijus Rimkus

Finansų direktorius 
Tel.:+370 638 81283 
 
El. p. finance@lineja.com

Edvinas Čielis

Pardavimų vadovas 
Tel.:+370 672 66922 
 
El. p. edvinas@lineja.com



Administracija

Jovita Railienė

Administratorė 
Tel.:+370 655 05536 
 
El. p. info@lineja.com

Vesta Bivilė

Finansų specialistė/Kuro kortelių vadybininkė 
Tel.:+370 640 16850 
 
El. p. payments@lineja.com

Evelina Laurinavičienė

Apskaitininkė 
Tel.:+370 681 69763 
 
El. p. saskaitos@lineja.com

Greta Baltrušaitienė

Apskaitininkė 
Tel.:+370 635 98905 
 
El. p. apskaita@lineja.com

Ieva Diana Šinkūnaitė

Apskaitininkė 
Tel.:+370 641 11607 
 
El. p. apskaita1@lineja.com



Vietinių pervežimų skyrius

Mindaugas Gelažauskas

Vietinių pervežimų skyriaus vadovas 
Tel.:+370 646 14144 
 
El. p. mindaugas@lineja.com

Tautvydas Gargasas

Vyr. vadybininkas 
Daliniai kroviniai
Tel.:+370 685 21124 
 
El. p. daliniai@lineja.com

Saimonas Molnaras

Vyr. Transporto vadybininkas 
Daliniai kroviniai
Tel.:+370 640 45565 
 
El. p. saimonas@lineja.com

Marius Cironka

Transporto vadybininkas 
Daliniai kroviniai
Tel.:+370 656 69674 
 
El. p. marius@lineja.com

Geraldas Rupšaitis

Transporto vadybininko asistentas 
Daliniai kroviniai
Tel.:+370 630 05007 
 
El. p. geraldas@lineja.com

Linas Patapas

Transporto vadybininkas 
Tel.:+370 601 99938 
 
El. p. linas@lineja.com

Narūnas Juodenis

Ekspedicijos vadybininkas 
Tel.:+370 630 01300 
 
El. p. cargo@lineja.com

Martynas Šeštokas

Transporto vadybininkas 
Tel.:+370 633 43347 
 
El. p. martynas@lineja.com

Rugilė Kranauskaitė

Transporto vadybininkė 
Tel.:+370 640 45575 
 
El. p. rugile@lineja.com

Aivaras Macionis

Transporto vadybininkas 
Tel.:+370 650 82292 
 
El. p. aivaras@lineja.com

Veronika Argustaitė-Vaitkienė

Transporto vadybininkė 
Tel.:+370 685 55632 
 
El. p. veronika@lineja.com

Robertas Sakalauskas

Transporto vadybininkas 
Tel.:+370 650 61752 
 
El. p. robertas@lineja.com

Ieva Kriščiūnaitė

Transporto vadybininko asistentė 
Tel.:+370 633 01188 
 
El. p. ieva@lineja.com

Gediminas Zdanavičius

Transporto vadybininko asistentas 
+370 655 51524
 
 
El. p. gediminas.z@lineja.com



Tarptautinių pervežimų skyrius

Justina Adomavičiūtė

Vyr. Transporto vadybininkė 
Pilni, daliniai LT<-> EE
Tel.:+370 655 65606 
 
El. p. transport@lineja.com

Raimondas Juknevičius

Vyr. Ekspedicijos vadybininkas  
Pilni kroviniai LT <-> PL
Tel.:+370 640 16616 
 
El. p. raimondas@lineja.com

Kirilas Voščevas

Transporto vadybininkas 
Pilni kroviniai LT<-> LV
Tel.:+370 655 75070 
 
El. p. kirilas@lineja.com

Aivaras Matkus

Transporto vadybininko asistentas 
PILNI KROVINIAI LT<->DE<->FR<->BE<->NL
Tel.:+370 640 50699 
 
El. p. aivaras.m@lineja.com



Vilniaus filialas

Egidijus Lankauskas

Vilniaus filialo vadovas 
Tel.:+370 657 15711 
 
El. p. egidijus@lineja.com

Vaida Bačinskaitė

Vyr. transporto vadybininkė 
Pilni, daliniai LT<->LV<->EE
Tel.:+370 656 666174 
 
El. p. vaida@lineja.com

Anna Bartoševič

Transporto vadybininkė 
Pilni, daliniai PL<->LT
Tel.:+370 633 17212 
 
El. p. ana@lineja.com

Nerijus Čimbaras

Transporto vadybininkas 
Pilni, negabaritiniai kroviniai LT<->LV<->EE
Tel.:+370 657 15715 
 
El. p. nerijus@lineja.com

Gediminas Sapitavičius

Transporto vadybininkas 
Pilni, daliniai LT<->LV
Tel.:+370 641 03970  
 
El. p. gediminas.s@lineja.com

Vytautas Vaičiulis

Transporto vadybininko asistentas 
PILNI KROVINIAI LT<->LT
Tel.:+370 698 58116 
 
El. p. vytautas@lineja.com

Martynas Lukšys

Transporto vadybininko asistentas 
Tel.:+370 630 09412 
 
El. p. martynas.l@lineja.com




Susisiekite: