Kontaktai

Atgal

Didžioji g. 38, Kėdainiai, LT-57257
Mob. +37065505536
El.p. info@lineja.com

Įm.k: 302626917
PVM mok. k.: LT100006144519
a/s: LT937300010126909011
b/k: 73000 AB Swedbank SWIFT HABA LT22

Vilniaus padalinys.
Mėnulio g. 7 (6 aukštas), LT-04326
Verslo centras JIN&JAN
Mob. +370 657 15711
El.p. egidijus@lineja.com

Kauno padalinys.
K. Donelaičio g. 60/62, LT-44248
BLC verslo centras, E korpusas, A įėjimas
Mob. +370 602 45197
El.p. logistika@lineja.com



Vadovybė

Gediminas Norkus

Direktorius 
Tel.:+370 675 73191 
 
El. p. gediminas@lineja.com

Jurgita Norkienė

Direktoriaus pavaduotoja 
Tel.:+370 618 17414 
 
El. p. jurgita@lineja.com

Marijus Rimkus

Finansų direktorius 
Tel.:+370 638 81283 
 
El. p. finance@lineja.com



Administracija

Jonė Bočkuvienė

Administratorė 
Tel.:+370 655 05536 
 
El. p. info@lineja.com

Ieva Diana Šinkūnaitė

Finansų specialistė 
Tel.:+370 641 11607 
 
El. p. payments@lineja.com

Evelina Laurinavičienė

Vyr. apskaitininkė 
Tel.:+370 681 69763 
 
El. p. saskaitos@lineja.com

Greta Baltrušaitienė

Vyr. apskaitininkė 
Tel.:+370 635 98905 
 
El. p. apskaita@lineja.com

Austėja Paulytė

Apskaitininkė 
Tel.:+370 644 74149 
 
El. p. austeja@lineja.com

Skaistė Galentaitė

Apskaitininkė 
Tel.:+370 652 18790 
 
El. p. invoice1@lineja.com

Kamilė Riaubaitė

Apskaitininkė 
Tel.:+370 659 03610 
 
El. p. invoice@lineja.com



Pardavimų skyrius

Edvinas Čielis

Pardavimų vadovas 
Tel.:+370 672 66922 
 
El. p. edvinas@lineja.com

Aurelija Šaulinskaitė

Pardavimų vadovo asistentė 
Tel.:+37065871690 
 
El. p. aurelija@lineja.com



Vietinių pervežimų skyrius

Mindaugas Gelažauskas

Vietinių pervežimų skyriaus vadovas 
Tel.:+370 646 14144 
 
El. p. mindaugas@lineja.com

Narūnas Juodenis

Ekspedicijos vadybininkas 
Tel.:+370 630 01300 
 
El. p. cargo@lineja.com

Linas Patapas

Ekspedicijos vadybininkas 
Tel.:+370 601 99938 
 
El. p. linas@lineja.com

Martynas Šeštokas

Transporto vadybininkas 
Tel.:+370 633 43347 
 
El. p. martynas@lineja.com

Rugilė Kranauskaitė

Transporto vadybininkė 
Tel.:+370 640 45575 
 
El. p. rugile@lineja.com

Aivaras Macionis

Transporto vadybininkas 
Tel.:+370 650 82292 
 
El. p. aivaras@lineja.com

Ieva Kriščiūnaitė

Transporto vadybininkė 
Tel.:+370 633 01188 
 
El. p. ieva@lineja.com

Martynas Širka

Transporto vadybininkas 
Tel.:+370 691 96928  
 
El. p. martynas.s@lineja.com

Rima Pagirskienė

Transporto vadybininko asistentė 
Tel.:+370 608 79665 
 
El. p. rima@lineja.com



Dalinių krovinių pervežimo skyrius

Tautvydas Gargasas

Dalinių krovinių skyriaus vadovas 
Daliniai kroviniai
Tel.:+370 685 21124 
 
El. p. daliniai@lineja.com

Geraldas Rupšaitis

Transporto vadybininkas 
Daliniai kroviniai
Tel.:+370 630 05007 
 
El. p. geraldas@lineja.com

Gedas Kertenis

Transporto vadybininkas 
Daliniai kroviniai
Tel.:+370 640 55622 
 
El. p. gedas.k@lineja.com



Tarptautinių pervežimų skyrius

Justina Adomavičiūtė

Tarptautinių pervežimų skyriaus vadovė 
Pilni, daliniai LT<-> EE
Tel.:+370 655 65606 
 
El. p. transport@lineja.com

Raimondas Juknevičius

Vyr. Ekspedicijos vadybininkas  
Pilni kroviniai LT <-> PL
Tel.:+370 640 16616 
 
El. p. raimondas@lineja.com

Veronika Argustaitė-Vaitkienė

Transporto vadybininkė 
LT-LV-LT
Tel.:+370 685 55632 
 
El. p. veronika@lineja.com

Kirilas Voščevas

Transporto vadybininkas 
Pilni kroviniai LT<-> LV
Tel.:+370 655 75070 
 
El. p. kirilas@lineja.com

Raimondas Statkevičius

Transporto vadybininkas 
PILNI, DALINIAI LT<->LV<->EE
Tel.:+370 655 51524 
 
El. p. raimondas.s@lineja.com

Marius Cironka

Transporto vadybininkas 
Tarptautinių pervežimų skyrius
Tel.:+370 656 69674 
 
El. p. marius@lineja.com

Algis Vasiliauskas

Transporto vadybininkas 
Tarptautinių pervežimų skyrius
Tel.:+370 640 17722 
 
El. p. algis@lineja.com

Paulina Borodkinienė

Transporto vadybininkė 
Tarptautinių pervežimų skyrius
Tel.:+370 658 31876 
 
El. p. paulina@lineja.com

Andrius Dirsė

Transporto vadybininkas 
Tarptautinių pervežimų skyrius LT-LV-EE-LT
Tel.:+370 658 60935 
 
El. p. frigo@lineja.com

Viktorija Stepanova

Transporto vadybininko asistentė 
Tarptautinių pervežimų skyrius
Tel.:+370 667 49037 
 
El. p. viktorija@lineja.com



Vilniaus filialas

Egidijus Lankauskas

Vilniaus padalinio vadovas 
Tel.:+370 657 15711 
 
El. p. egidijus@lineja.com

Vaida Gerasimovičė

Vyr. transporto vadybininkė 
Pilni, daliniai LT<->LV<->EE
Tel.:+370 656 66174 
 
El. p. vaida@lineja.com

Laura Valantiejė

Kuro kortelių vadybininkė 
Tel.:+370 640 16 850 
 
El. p. laura@lineja.com

Nerijus Čimbaras

Transporto vadybininkas 
Pilni, negabaritiniai kroviniai LT<->LV<->EE
Tel.:+370 657 15715 
 
El. p. nerijus@lineja.com

Vytautas Vaičiulis

Transporto vadybininkas 
PILNI KROVINIAI LT<->LT
Tel.:+370 698 58116 
 
El. p. vytautas@lineja.com

Martynas Lukšys

Transporto vadybininkas 
Tel.:+370 630 09412 
 
El. p. martynas.l@lineja.com

Evelina Vaškevičiūtė

Ekspedicijos vadybininkė 
PILNI, DALINIAI DE – BE - NL <-> BALTIC STATES
Tel.:+370 630 01100 
 
El. p. evelina@lineja.com



Kauno filialas

Vytautas Gliaubicas

KAUNO PADALINIO VADOVAS 
Tel.:+370 602 45197 
 
El. p. logistika@lineja.com

Saimonas Molnaras

Vyr. Transporto vadybininkas 
Daliniai kroviniai
Tel.:+370 640 45565 
 
El. p. saimonas@lineja.com

Robertas Sakalauskas

Transporto vadybininkas 
LT-LV-LT
Tel.:+370 650 61752 
 
El. p. robertas@lineja.com

Ovidijus Vaičiūnas

Transporto vadybininkas 
Savivarčiai LT<->LV
Tel.:+370 653 88911 
 
El. p. savivarciai@lineja.com

Lina Pakulė

Transporto vadybininkė 
Daliniai kroviniai LT<->LV<-LT
Tel.:+370 658 31905 
 
El. p. lina@lineja.com

Jonas Pužas

Transporto vadybininkas 
Daliniai kroviniai
Tel.:+370 658 72086 
 
El. p. jonas@lineja.com

Gabija Kalinauskaitė

Transporto vadybininkė 
Daliniai kroviniai LT<->LT
Tel.:+370 640 50699 
 
El. p. gabija@lineja.com

Adas Kirdeikis

Transporto vadybininko asistentas 
LT-LV
Tel.:+370 633 17212 
 
El. p. adas@lineja.com



Technikos skyrius

Martynas Komaigorodskis

Puspriekabių logistikos vadybininkas 
Tel.:+370 659 43527 
 
El. p. semitrailers@lineja.com

Ramūnas Šukutis

Puspriekabių nuomos vadybininkas 
Tel.:+370 659 03622 
 
El. p. rent@lineja.com

Jovita Railienė

Transporto vadybininko asistentė 
Tel.:+370 659 73289 
 
El. p. jovita@lineja.com




Susisiekite: